Strona główna/Blog/Kubki reklamowe – na jakim tworzywie można wykonać nadruki?

Kubki reklamowe – na jakim tworzywie można wykonać nadruki?

Gadżety reklamowe to doskonała forma skutecznego marketingu. Dzięki wpadającym w oko grafikom, chwytliwym hasłom albo zapadającym w pamięć logo nadrukowanym na przedmioty codziennego użytku firma ma szanse dotrzeć ze swoimi usługami bądź towarami do szerszego grona odbiorców. Świetnie sprawdzają się w tej roli różne części garderoby (np. koszulki czy bluzy) albo niewielkie przedmioty, których każdy używa na co dzień (np. breloki, torby tekstylne, parasolki, smycze, ręczniki, długopisy czy power banki). Dobrze zaprojektowany nadruk reklamowy umieszczony na takiej rzeczy może wzmocnić wizerunek firmy i pomóc trafić z jej usługami do większej liczby potencjalnych klientów.

Dlaczego warto zainwestować w kubki z nadrukiem reklamowym?

  • Mają dużą powierzchnię reklamową, dlatego można na nich umieścić dowolny nadruk.
  • Są doskonałą mobilną formą reklamy, gdyż przemieszczają się wraz ze swoim właścicielem – mogą być używane zarówno w miejscu pracy, jak i w domu, dzięki czemu umieszczona na nich reklama trafia do większej liczby potencjalnych klientów.
  • Mogą być prezentami dla stałych klientów, gdyż skutecznie wzmacniają łączącą ich z firmą więź, budując i podtrzymując ich lojalność.
  • Ten niedrogi gadżet pomoże Ci stworzyć pozytywne skojarzenia na temat firmy i wzmocni świadomość marki.
  • Stosując na co dzień ten mały gadżet reklamowy, możesz realnie zwiększyć efektywność sprzedaży.

Na jakich tworzywach wykonuje się nadruki reklamowe?

Istotny jest wybór odpowiedniego kubka na nadruk reklamowy. Dużą popularnością cieszą się kubki wykonane z porcelany i porcelitu. Nadruki można również wykonywać na kubkach zrobionych z tworzywa sztucznego albo metalu. Te ostatnie mają wielką przewagę nad kubkami ceramicznymi, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne i stłuczenie, dzięki czemu będą o wiele trwalszym nośnikiem treści marketingowych. Mają też oryginalny wygląd, który dodatkowo wzmacnia ucho w formie karabińczyka umożliwiające wygodne zamontowanie ich do plecaka. Są wyprodukowane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, dlatego nie trzeba się martwić o to, że padną ofiarą korozji.

Nadają się do tego także kubki bambusowe lub szklane. Doskonałym gadżetem reklamowym są też kubki termiczne, które można zabrać ze sobą na urlop albo dłuższą wycieczkę. To też idealny prezent dla tych osób, które dużo czasu spędzają w podróży. Niezależnie od tego, na jakie tworzywo się zdecydujesz, kubek reklamowy będzie zawsze wspaniałym narzędziem marketingowym wspomagającym budowanie świadomości marki oraz zwiększającym sprzedaż Twojej firmy.

Tomasz Rakowski
kom: 509 675 999
tomek@robimykoszulki.pl

ul. Modlińska 6 | lokal 118 | piętro 1
03-216 Warszawa
biuro@robimykoszulki.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny poprzedzający wizytę w naszej firmie!