Blog

Gdzie niezbędne są kamizelki odblaskowe?

Kamizelki odblaskowe, zwane również ostrzegawczymi, w niektórych przypadkach okazują się zupełnie niezbędne. W innych sytuacjach ich zastosowanie wynika nie z przepisów prawa, a ze zdrowego rozsądku. Kiedy więc są one konieczne, a kiedy po prostu warto je nałożyć?

Czytaj dalej

Jakie są zalety koszulek long sleeve?

Jeżeli poszukujesz uniwersalnych elementów garderoby, to w Twojej szafie nie może zabraknąć koszulek long sleeve. To rodzaj ubrania, który sprawdzi się zarówno u pań, jak i panów. Sprawdź, czym się charakteryzuje, jakie są jego zalety oraz z czym najlepiej go nosić.

Czytaj dalej

Jakie motywy sprawdzają się na bluzach dla Panów?

Personalizowana odzież cieszy się coraz większą popularnością. Okazuje się, że bardzo chętnie sięgają po nią nie tylko panie, ale także panowie. Bluzy z nadrukiem są idealną propozycją dla mężczyzn, którzy lubią wyróżniać się z tłumu oraz podkreślać swoją indywidualność.

Czytaj dalej

Czym się kierować wybierając koszulkę z nadrukiem?

Koszulki z nadrukiem cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego! To świetny gadżet reklamowy, pomysł na spersonalizowany prezent oraz metoda na wyposażenie swojej szafy w wyjątkowy, oryginalny element garderoby. Warto jednak odpowiednio przemyśleć ten zakup, biorąc pod uwagę kilka istotnych czynników.

Czytaj dalej

Dlaczego koszulka z nadrukiem to idealny prezent dla nastolatka?

Jeżeli masz w swojej rodzinie nastolatka, to doskonale zdajesz sobie sprawę, jak trudne jest czasem znalezienie dla niego odpowiedniego prezentu. Osoby w wieku dorastania mają już zazwyczaj wyrobiony własny gust, który najczęściej w dużej mierze odbiega od upodobań rodziców, cioć, wujków czy dziadków, co dodatkowo komplikuje to zadanie. Jeśli Twój nastolatek nie ma wymarzonego prezentu, […]

Czytaj dalej

Tomasz Rakowski
kom: 509 675 999
tomek@robimykoszulki.pl

ul. Modlińska 6 | lokal 118 | piętro 1
03-216 Warszawa
biuro@robimykoszulki.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny poprzedzający wizytę w naszej firmie!