Która metoda nadruku na odzieży będzie najtrwalsza?

Strona główna/Blog/Która metoda nadruku na odzieży będzie najtrwalsza?

Która metoda nadruku na odzieży będzie najtrwalsza?

Odzież z nadrukiem jest świetnym sposobem na przykucie uwagi klientów oraz zwiększenie ich świadomości na temat marki. To pomysł, który jest skuteczny, ale nie nachalny, przez co można go wykorzystać w wielu branżach. Jednak jak stworzyć propozycję, która jest trwała? Jaka metoda sprawdzi się najlepiej? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Dlaczego trwałość nadruku jest ważna?

Odzież reklamowa z nadrukiem może przybierać różne formy. Najpopularniejsze elementy to przede wszystkim koszulki, czapki i eko torby. Wszystkie te propozycje powinna łączyć jedna ważna cecha: chodzi o wysoką jakość. Klienci doceniają bowiem wykonane profesjonalnie produkty, które są odporne na użytkowanie, a także systematyczne pranie. 

Celem jest więc stworzenie odzieży reklamowej, która jest estetyczna, a jednocześnie trwała, przez co zachowuje swój dobry wygląd przez wiele lat.

Nadruk na odzieży – jaką metodę wybrać?

Praktyka pokazuje, że trzy główne metody, które warto wykorzystać, jeśli chcemy stworzyć naprawdę trwały i piękny nadruk to:

  • Sublimacja, czyli technika uznawana za jedną z najtrwalszych. Jedynym ograniczeniem jest rodzaj materiału, na którym tworzony jest wzór. Sublimacja świetnie nadaje się do znakowania odzieży sportowej.
  • Haft komputerowy, czyli nowoczesna metoda, która jest bardzo efektywna i elegancka. Pozwala tworzyć wysokiej jakości wzory graficzne, które są odporne na pranie (nawet w wysokiej temperaturze) i intensywne użytkowanie.
  • Sitodruk, czyli technika wykorzystywana od lat, która obecnie przeżywa swój renesans. Wzór wykonywany jest przy pomocy nowoczesnych narzędzi i może być tworzony na wielu materiałach. Świetnie sprawdza się zarówno przy małych, jak i dużych nakładach.

Tomasz Rakowski
kom: 509 675 999
tomek@robimykoszulki.pl

ul. Modlińska 6 | lokal 118 | piętro 1
03-216 Warszawa
biuro@robimykoszulki.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny poprzedzający wizytę w naszej firmie!