Jak zaprojektować ciekawe koszulki reklamowe?

Strona główna/Blog/Jak zaprojektować ciekawe koszulki reklamowe?

Jak zaprojektować ciekawe koszulki reklamowe?

Koszulki reklamowe firma może wykorzystać na kilka różnych sposobów. Zazwyczaj stanowią one pomysł na prezent dla klientów lub upominek podczas różnego rodzaju targów. Tak naprawdę jednak samo logo to za mało, aby uzyskać odpowiedni efekt. O co jeszcze warto zadbać? Serdecznie zachęcamy do lektury.

Design, który przyciąga wzrok

Koszulki reklamowe są w ostatnich latach bardzo chętnie wykorzystywane przez firmy. Aby jednak przyciągały wzrok, trzeba zadbać o wiele różnych elementów. Można zrobić to np. dzięki napisowi lub odpowiedniej grafice. W przypadku tej ostatniej najlepiej zdać się na pomoc doświadczonego projektanta, który zadba o jej wysoką jakość. W przeciwnym razie grafika może stać się wręcz obiektem śmieszności i tym samym negatywnie wpłynąć na wizerunek przedsiębiorstwa. Wzrok z pewnością przyciągnie też zabawne motto, które często jest wariacją na temat nazwy podmiotu lub odnosi się do jego działalności.

Dopasowanie do grupy docelowej

Projekt koszulki reklamowej musi zakładać też, do kogo dokładnie jest kierowana, a także jaki wizerunek ma sama firma. Jeśli będą to osoby młode, wówczas trzeba w sposób szczególny zadbać o chwytliwy slogan lub grafikę, które będą się wyróżniać.

Dbałość o jakość

Nawet najciekawsza koszulka reklamowa zostanie negatywnie oceniona przez obdarowanych, jeśli będzie niskiej jakości. Koszulki reklamowe muszą być bowiem wykonane z trwałego i solidnego materiału, który przetrwa dłużej, aniżeli jedno pranie. Doskonale zrobiona musi być również grafika. Nie powinna ona odczepiać się od koszulki oraz tracić koloru. Aby uzyskać taki rezultat, wykorzystuje się odpowiednie metody nadruku, np. folię FLEX. W celu poznania szczegółów tej ostatniej zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Zaprojektowanie ciekawej koszulki reklamowej nie jest łatwe. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w tym zakresie, to koniecznie skorzystaj z naszej pomocy. Chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązania, dzięki którym uzyskasz zgodny z oczekiwaniami efekt. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Tomasz Rakowski
kom: 509 675 999
tomek@robimykoszulki.pl

ul. Modlińska 6 | lokal 118 | piętro 1
03-216 Warszawa
biuro@robimykoszulki.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny poprzedzający wizytę w naszej firmie!