Strona główna/Blog/Dlaczego kubek z logo firmy jest dobrym pomysłem na reklamę?

Dlaczego kubek z logo firmy jest dobrym pomysłem na reklamę?

Reklama jest dla firmy podstawowym działaniem mającym na celu pozyskiwanie klientów. Dzięki reklamom wiele produktów i usług utrzymuje popularność przez długie lata. Często wykorzystywanym pomysłem na reklamę są nadruki na kubkach.

Jakie są zalety kubków z nadrukowanym logo firmy?

Popularność tego rodzaju reklamy nie jest przypadkowa. Zarówno koszulki z nadrukiem reklamowym, jak i kubki z logo firmy są bardzo dobrze kojarzone przez klientów. Są gadżetem przydatnym, wykorzystywanym na co dzień. Podarowanie kubka z logo firmy na targach czy konferencjach stanowi niezwykle miły gest, z pewnością doceniony przez potencjalnego klienta. Kolejną zaletą są spore możliwości w realizacji projektu kubka. Każde, nawet najbardziej wymyślne logo i znaki firmowe będą świetnie wyglądać na kubkach i przyciągną wzrok potencjalnych klientów. Wiele osób zabiera kubki ze sobą w miejsce pracy, co dodatkowo pozwoli na zauważenie znaku firmowego, a co za tym firmy przez większe grono osób. Podobna sytuacja ma miejsce, gdy przychodzą do nas goście, i robimy im ciepłe napoje. W wielu sytuacjach wywiązuje się dialog na temat firmy, którą reklamuje kubek, co pozwoli na pozyskanie kolejnych zainteresowanych.  Kojarząc firmę z kubka, zdecydujemy się na nią, gdy tylko będziemy potrzebowali usług, jakie świadczy dana firma. Każda osoba lubi dostawać prezenty, więc taka forma reklamy jest jak najbardziej skuteczna.

Nieodzownym plusem kubków z nadrukowanym logo jest ich cena. Zestawiając koszt reklamy z jej efektywnością, kubki zdecydowanie zajmą pierwszą pozycję. Codzienne korzystanie z tego typu produktu przyzwyczaja klienta do firmy, i tworzy więź z firmą. Następną cechą, która przemawia za kubkami reklamowymi jest ich trwałość i odporność na mycie w zmywarkach. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu nadruk zostanie nienaruszony nawet przez kilka lat. Pozwoli to klientowi na pamięć o naszej firmie nawet kilka lat po pierwszym kontakcie. Wykorzystanie w swojej strategii marketingowej reklamy za pomocą kubków i tekstyliów reklamowych pozwoli na nienachalną reklamę naszych usług. W dobie reklam wyskakujących z każdego miejsca jest to bardzo gustowny i dobrze odbierany rodzaj reklamy.

Tomasz Rakowski
kom: 509 675 999
tomek@robimykoszulki.pl

ul. Modlińska 6 | lokal 118 | piętro 1
03-216 Warszawa
biuro@robimykoszulki.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny poprzedzający wizytę w naszej firmie!