Strona główna/Blog/Czapeczki z daszkiem dla pracowników elementem reklamy

Czapeczki z daszkiem dla pracowników elementem reklamy

Współczesna reklama daje nieograniczone możliwości. Do promocji swojej firmy można wykorzystywać media masowe oraz przestrzeń wirtualną z całym spektrum narzędzi, które wpływają na rozpoznawalność marki przez konsumentów. Wciąż jednak jedną z najskuteczniejszych metod docierania do klientów są gadżety reklamowe. Koszulki, bluzy i czapki z nadrukiem noszone przez pracowników danej firmy to nie tylko sposób na zapewnienie im spójnego wyglądu z wizerunkiem firmy, ale również szansa na reklamę marki poza przedsiębiorstwem. Największą popularnością wśród wymienionych gadżetów reklamowych cieszą się nadruki na czapkach z daszkiem. Przekonaj się, co wpływa na to, że wzbudzają zainteresowanie oraz dlaczego warto postawić na taką formę reklamy swoich produktów lub usług.

Jakie treści reklamowe można umieszczać na czapkach z daszkiem?

Czapki z daszkiem to niewielki element stroju, dlatego też w tym przypadku miejsca na reklamę również jest niewiele. Okazuje się jednak, że nawet na tak małym elemencie, zmieszczą się najważniejsze treści, na które mogą zwrócić uwagę potencjalni klienci firmy. Czapki z daszkiem, które są przeznaczone dla pracowników, zwykle zawierają logo i nazwę firmy. Do wizerunku danego przedsiębiorstwa nawiązują także odpowiednią kolorystyką, która jednoznacznie kojarzy się z marką. Niekiedy też umieszcza się na nich krótkie hasła reklamowe, które identyfikują produkty lub wyróżniają je spośród konkurencji. Przy czym ważne jest to, by nadruki były estetyczne i nienachalne. Ponadto nie powinny zajmować całego materiału, ale jednocześnie muszą być umieszczone w taki sposób, by były widoczne i czytelne.

Dlaczego warto reklamować swoją działalność na czapkach z daszkiem?

Czapki z daszkiem to w ostatnim czasie popularny element stroju, który noszą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Takie nakrycie głowy sprawdza się nie tylko w upalne dni, ale także i w chłodniejszym sezonie. Doskonale pasuje do codziennego, sportowego stylu, jak również do pracy, w której wymaga się zakrywania włosów. Mogą być nieodłącznym elementem stroju pracowników wykonujących swoje obowiązki na zewnątrz, jak i w zakładzie pracy. Dobrze sprawdzają się w gastronomi, transporcie, branży kurierskiej czy szeroko pojętych usługach handlowych.  Ponadto, czapki z daszkiem mogą przydawać się też na targach, konferencjach i eventach, czyli wszędzie tam, gdzie wysyła się pracowników firmy w celu prowadzenia rozmów z kontrahentami czy poszukiwania nowych grup nabywców.

Umieszczenie treści reklamowej na czapce jest doskonałym sposobem na mobilną reklamę, która zmienia lokalizację wraz z pracownikiem. Dzięki temu przedsiębiorcy poprzez swoich pracowników mają większe szanse na dotarcie do klientów, którzy wcześniej nie spotkali się z ofertą ich marki. Ponadto nadruki reklamowe na czapkach z daszkiem identyfikują pracowników z konkretną marką i zwiększają wiarygodność ich działań względem pracodawcy. Jest to zatem świetny sposób na budowanie spójnego wizerunku przedsiębiorstwa. Oprócz tego nie warto zapominać również o tym, że czapki z daszkiem są po prostu wygodnym elementem stroju, który oprócz tego, że ma praktyczne zastosowanie, może posłużyć również jako skuteczna reklama.

Tomasz Rakowski
kom: 509 675 999
tomek@robimykoszulki.pl

ul. Modlińska 6 | lokal 118 | piętro 1
03-216 Warszawa
biuro@robimykoszulki.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny poprzedzający wizytę w naszej firmie!